Кресненско Востание


  • Адреса: Филип Втори Македонски (Васил Аџеларски) 9-а
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: Помеѓу Мавровка и Илинден
Дејности:

катна гаража/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Време зa читање: < 1 минутa За време на празникот „Св. Кирил и Методиј“ – Денот на сесловенските просветители, експозитурите на НЛБ Банка нема да работат во ...
сите 9 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи