Креола Ме-ми


  • Адреса: Филип Втори Македонски (Иван Милутиновиќ) 56
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7480 км
  • Локација: кај Црвен Крст

  • Работно време: Пон , Сре - Чет од 10:00 до 18:00
    Вто , Пет - Саб од 10:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Итно е потребно менување на стратегијата за поддршка на земјоделството, оти сите показатели одат во правец на фактот дека милионските субвенции што ги дава ...
сите 35 | | | веќе видена

Владата, согласно Законот за енергетика, ја донесе и Одлуката за избор на универзален снабдувач. За најповолна понуда за избор на универзален снабдувач, во ...
сите 26 | | | веќе видена

Во пресрет на Велигденските и првомајски празници , СН Финансии со најдобрата понуда за сите кои сакаат во пресрет на неработните денови да ги дочекаат ...
сите 24 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи