Kreativa.Ink

Qasje në InternetWi-Fi ZonëAir-kondicioner

  • Adresa: Jadranska Magistrala 14/2, kati 4/1
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7423 км

  • Telefon 2: 075 296256
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482222228_36.png?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

KREATIVA.ink është kompani në rritje, dinamike dhe inovative. Është e pozicionuar në segmentin B2B me shitje të tonerëve. Ofrojmë si tonerë kompatibël, ashtu edhe origjinalë (HP, Xerox, Samsung, Canon, Epson, Lexmark, Ricoh, Oki, Kyocera, etj.).

Në ofertën tonë krahas shitjes së produkteve të veçanta ofrojmë edhe zgjidhje komplekse të printimit, duke filluar nga subjektet e vogla dhe të mesme juridike, e deri te kompanitë e mëdha, duke mbajtur llogari për shpenzimet e tyre gjatë punës.

Krahas shitjes së tonerëve, po aq i kushtojmë kujdes edhe ofertës së pajisjeve kompjuterike, letrës dhe materialit për zyra. Falë kësaj portfolio kemi rezultate mbresëlënëse në sferën e shitjes, para së gjithash duke marrë parasysh cilësinë dhe çmimin e tonerëve
më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj