Креатива.Инк

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Јадранска Магистрала 14/2, кат 4/1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: Индустриска зона Визбегово

  • Телефон 2: 075 296256
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1482222228_36.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

КРЕАТИВА.инк e брзорастечка, динамична и иновативна компанија. Позиционирана е во B2B сегментот со продажба на тонери. Нудиме како компатибилни, така и оригинални (HP, Xerox, Samsung, Canon, Epson, Lexmark, Ricoh, Oki, Kyocera, и др.) тонери.

Во нашата понуда покрај продажбата на единечни производи нудиме и комплексни принтинг решенија, почнувајки од малите и средни правни субјекти па се до големите компании, грижејќи се за нивните трошоци во работењето.

Покрај продажбата на тонери, не помалку важна е и понудата на компјутерска опрема, хартија и канцелариски материјали. Благодарејќи на ваквото портфолио остваруваме завидни резултати во продажбта, пред се имајќи го во предвид квалитетот и цената на тонерите.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи