Козле


  • Адреса: Козле 49-б
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7850 км
  • Локација: Козле, после семафорите

  • Телефон 2: 075 299868
  • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 02:00Мапа

– Монетарната политика е соодветна, а банкарскиот систем е здрав, потврдено е во Извештајот за Република Македонија за 2019 година, што го објави Извршниот ...
сите 28 | | | веќе видена

Владата на СДСМ се труди последниве години да не убеди дека економијата расте, а граѓаните живеат поубаво, ова денеска преку прес-конференција го истакна ...
сите 30 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи