Космос


  • Адреса: Александар Македонски 365
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7903 км
  • Локација: Плетварско Џаде, наспроти Макпетрол
Мапа

СДСМ е на правиот пат, кој не води кон европски вредности, патот кој не води да ги враќаме парите кај граѓаните, патот за враќање на достоинството и на ...
сите 74 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи