Космос


  • Адреса: Белградска (Покриена чаршија) 108
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: чаршија

  • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00
    Саб - Нед од 07:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

„Со договорот за стратешката инвестиција за изградба на когенеративна централа во Скопје, се обезбедува поевтина струја за граѓаните во наредните 20 години. Со ...
сите 57 | | | веќе видена

СДСМ обезбедува силна поддршка за земјоделците, со кои се постигнува одржливости и развој на земјоделството, велат од СДСМ. „Се креираат мерки, според ...
сите 41 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи