Корнер


  • Адреса: бул.Кочо Рацин 9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7425 км
  • Локација: Кај Оломписки базен

  • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Вицепремиерот задолжен за економски прашања, координација на економските ресори и инвестиции, Фатмир Битиќи, денеска беше во работна посета на Охрид во чии ...
сите 57 | | | веќе видена

Веднаш да се почне со конципирање стратегија за долгорочен економски, одржлив развој на државата, да се рационализираат робусните буџетски расходи и да се ...
сите 13 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи