Kork


  • Adresa: Kiro Dimushkov 1-a
  • Vendi: Shkup
  • Distanca: ≈7422 км

  • Telefon 2: 02 2672126
  • Faksi: 02 2672126
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/9a5d8282d6c83159976e05a833537f6b.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto dhe video galeri

Kork prodhin verës, pajisje dhe aksesorë.

Tapa

Tapa në pjesën e sipërme të shisheve është pjesë e produktit që është më afër syrit - kështu që tapa duhet të jetë dekorimi i shishes, por në të njëjtën kohë është vendi më i mirë për një mesazh nga prodhuesi (reklamë ose mesazh i detyrueshëm) ndaj blerësit.

Ngjitës

-ofertë dhe lloje
-Kazeinike
-Skrobine
-Dekstrine
-Sintetike
-Ngjitës në pluhur
-Ngjitës që shkrihet (hot melt)

Ngjitës industrialë:

-Ngjitës për përgatitjen e qeseve të letrës
-Ngjitës për prodhimin e kartonit në disa shtresa
-Ngjitës për prodhimin e kutive të kartonit dhe dosjeve
-Ngjitës për prodhimin e fletëve alu
-Ngjitës për paketimet PET
-Ngjitës për prodhimin e kartonëve të paketimit
-Ngjitës për prodhimin e letrës higjienike
-Ngjitës për ambalazhe xhami
-Ngjitës për prodhimin e pllakateve në sipërfaqe prej druri dhe metali

më shumë
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj