Коп компани

ПаркингРаботиме 6 дена во неделатаWi-Fi Зона

  • Адреса: Јужноморавски бригади б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7856 км
  • Локација: Лево на семафорите во Ченто, 2 км право по улицата

  • Телефон 2: 02 2521840
  • Факс: 02 2533111
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 17:00
    Саб од 08:30 до 14:00Слика од локација

Фото и видео галерија

Сервисниот центар КОП КОМПАНИ е основан во 1991 година од страна на Александар Коп. Една од првите фирми кои можат да се пофалат со богато, долгогодишно искуство во бизнисот со сервисирање на возилата.

Својата успешна работа ја заокружува со отварање на сервисен центар, кој што содржи административен дел, магацин и сервисен простор опремен со најсовремена технологија на уреди и инструменти, кои овозможуваат брза и успешна дојагноза за дефектот на возилото. Во одделението за сервис и оддржување, еднаш годишно се изведуваат обуки, на кои вработените се остручуваат и запознаваат со сите светски новитете од обласна на автомобилската индустрија.
повеќе
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи