Кооп пронто


  • Адреса: Христијан Тодоровски Карпош 79
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7435 км
  • Локација: Спроти Шмеки-Бос

  • Факс: 031 463978
  • Работно време: Пон - Нед од 08:30 до 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Со цел стимулирање на купување домашни производи, а со тоа и поддршка на македонското стопанство во услови на COVID-19 кризата, домашната платежна картичка е ...
сите 80 | | | веќе видена

Од денес граѓаните скенираат сметки за три пати повеќе дневни награди од порано преку МојДДВ #МојаНаграда, односно од денес до крај на година секој ден ќе се ...
сите 29 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи