Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Битола
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Конзулати во Битола

Австрија-Конзулат


 • Адреса: Климент Охридски 35 лам.4 кат 3
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бугарија-Конзулат


 • Адреса: 1-ви Мај 53
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грција-Конзулат


 • Адреса: Томаки Димитровски 39
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Романија-Конзулат


 • Адреса: Виенска 2
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км
 • Работно време: Вто , Чет од 11:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Русија-Конзулат


 • Адреса: Широк Сокак 28 (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Србија-Конзулат


 • Адреса: 29-ти Ноември 2/4
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Турција-Конзулат


 • Адреса: Широк Сокак 154/26 (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Украина-Конзулат


 • Адреса: Широк Сокак 91 (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Унгарија-Конзулат


 • Адреса: Широк Сокак 91 (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7480 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Француски Конзулат


 • Адреса: Широк Сокак 42
 • Место: Битола

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Хрватска-Конзулат


 • Адреса: Широк Сокак 91 (Маршал Тито)
 • Место: Битола
 • Оддалеченст: ≈7481 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Време зa читање: 12 минути Интелегент Нетворк Солушнс (ИНС) е локална македонска софтверска компанија, но тоа ни најмалку не и било проблем оваа ИТ компанија ...
сите 14 | | | веќе видена

Македонски Телеком уште еднаш ја потврдува својата лидерска позиција во технолошките иновации и дигитализацијата, претставувајќи го новото припејд еSIM решение ...
сите 11 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи