Контего

ПаркингWi-Fi ЗонаРаботиме нон-стопКлиматизираноДостава

  • Адреса: ул.1551 бр.11-a Визбегово
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7419 км
  • Локација: Визбегово

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1496926383_22.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Контего ДООЕЛ е етаблиран физичко-електронски центар за управување со податоци и документи. Нашето долгогодишно искуство и постојано усовршување, како и нашата определеност да бидеме клиентски ориентирана, технолошки модерена и високо интегрирана компанија, гарантира безбедно и ефикасно архивско работење со вашите податоци и документи.

Услуги:
• Физичка aрхива
• Дигитализација
• Е-архива
• Достава
• Уништување

Посветеноста и искуството го доведоа нашиот центар на самиот врв во сферата на архивското работење со веќе препознатливи карактеристики:
• Безбедност и сигурност – 24/7 видео надзор, противпожарна заштита, Чуварски надзор, контрола на пристап до архивското депо
• Точност и ажурност – комплетно и навремено ажурирање на податоците за клиентите и нивната архивска граѓа
• Продуктивност и организација – софтверска регистрација на архивските кутии, нивната содржина и локација
• Доверливост и тајност – високо поставени цели, посветеност и дискретност

Своето архивско работење ни го доверија бројни реномирани домашни и интернационални компании кои оперираат во нашата земја, како што се: Dinners Club International, Jonson Controls, ПЗУ Филип Втори, НЛБ, Катастар на Република Македонија, Агенција за Вработување на Република Македонија, Макфакс, и други.

Нашите воспоставени и сертифицирани процеси овозможуваат целосна сигурност и тајност на вашите документи.

повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи