Компанија Кусески


  • Адреса: Борка Талески 51
  • Место: Прилеп
  • Оддалеченст: ≈7475 км
  • Локација: наспроти ОУ Кочо Рацин

  • Телефон 2: 070 308581
  • Работно време: Пон , Вто , Чет - Пет од 08:00 до 19:00
    Сре , Саб од 08:00 до 17:00
    Нед од 08:00 до 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Државата има пари за капитални инвестиции, тие ќе се инвестираат преку новиот систем со сериозен притисок од страна на Министерството и Владата. Во 2021 година ...
сите 219 | | | веќе видена

Владата на денешната 24 седница го утврди текстот на предлог-законот за регистрација на возила со странски регистерски таблици со одлука да биде доставен на ...
сите 31 | | | веќе видена

Тројно поголем данок на имот ќе плаќаат граѓаните за стан или куќа која не ја користат. Идејата вчера ја најави премиерот Заев, а денеска треба да помине на ...
сите 19 | | | веќе видена

Оштетените депоненти на Еуростандард банка преку иницијатива до Уставниот суд бараат оценка на уставноста член од законот за банки. Со поднесената ...
сите 15 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи