Komfi Angell


  • Adresa: Aleksandri i Maqedonisë 1-g/13
  • Vendi: Prilep
  • Distanca: ≈7475 км

  • Telefon 2: 048 429972
  • Faksi: 048 432553
  • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1501068527_66.jpg?t=true&w=300&h=300


Foto nga vendndodhja

Foto dhe video galeri

Prodhim të jastëkëve, jorganëve, mbrojtës për dyshekë, komplete çarçafësh nga tre marka: Somnia, Snug & Comfy Angel.

Ne jemi të specializuar në prodhimin e çarçafëve. Kemi cilësi dhe dizajne të ndryshme të pëlhurave. Ne mund të prodhojmë produkte konkrete siç janë prodhime rezistente ndaj ujit, antialergjentë, kundër zjarrit.

Në terren, prodhojmë jastëkë, jorganë, mbulesa, thasë për gjumi dhe të gjitha aspektet e çarçafëve.

Vendndodhja jonë këtu në Prilep është përafërsisht 17500 m².
Ne punësojmë mbi 720 punëtorë në moment.

Kapaciteti ynë i prodhimit është rreth 250.000 njësi në javë. Ne mund ta rrisim atë në varësi nga nevojat e klientëve.

Për momentin 75% e prodhimeve tona është për Britaninë e Madhe. Pjesën tjetër të shifrave për vendet e tjera në BE, me tendencë për tu zgjeruar. Kemi një treg të vogël lokal, të cilin gjithashtu duam ta rrisim.

Objektivat e kompanisë tonë janë:
1. Përmbushje e kërkesave të klientëve me cilësi, çmim dhe dërgesë në kohë.
2. Tregti me standard më të mira nga ajo që pritet
3. Mendoni dhe respektoni ambientin në të cilin punojmë
4. Zhvillim të prodhimeve të reja nëpërmjet iniciativave tona
5. Zhvillim të marrëdhënieve të punës
6. Tregti me standard etike dhe procedurë të duhur për shëndet dhe siguri
7. Mirëmbajte dhe punë në një ambient të sigurt, të pastër dhe nën kontroll.

Jemi krenarë që kemi një shpirt ekipor entuziast të strukturave tona kadrovike dhe drejtuese. Kjo është përcjellë dhe tek fuqia jonë punëtore. Kemi takime të rregullta me stafin dhe komisionin për të vazhduar të përmirësohemi.

Një përparësi e madhe për ne është pozicioni ynë gjeografik. Gjendemi në udhëkryqin e Ballkanit dhe kemi qasje të lehtë nëpërmjet rrugës kundrejt shumë prej vendeve evropiane.
më shumë
Foto nga vendndodhja
Mapa

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj