Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Киосци, трафики и тобако
 • Здрава храна - продавници
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Колонијали во Велес


Ава


 • Адреса: Максим Горки 39
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Агро Ели


 • Адреса: 8-ми Септември 1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Агро Ели


 • Адреса: Благој Ѓорев б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 19:00 • Нед од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Агро Ели


 • Адреса: Орце Шутев 2
 • Место: Велес
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:30 • Нед од 07:00 до 14:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алфа


 • Адреса: 8-ми Септември 27 (Маршал Тито)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алфа маркет 3


 • Адреса: Којник б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ал-Го


 • Адреса: Благој Ѓорев 181-a
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Анамарија - Игор


 • Адреса: 8-ми Септември 40, с.Градско
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7486 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 22:00 • Нед од 09:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ангел Аз Вел


 • Адреса: Тодорче Николовски 28
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7465 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 20:00 • Нед од 07:30 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Афродита


 • Адреса: Петре Прличко 16
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Афродита 1


 • Адреса: Тодор Јанев 2
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аце


 • Адреса: Васил Главинов 45
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ба-Ма


 • Адреса: Костурска 31
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:30 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ба-Ма


 • Адреса: Јовче Ќучук 112
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бети-ем


 • Адреса: Стефан Бобевски 1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Боро-Транс


 • Адреса: Родна Ивева 71
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 19:00 • Нед од 07:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Браво Нутс


 • Адреса: Илинденска 1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 23:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бране мед


 • Адреса: Борис Трајковски б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Нед од 05:30 до 02:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Були - Цицо


 • Адреса: Нада Бутникошарeва 4
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7467 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 16:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вемак


 • Адреса: Благој Ѓорев 37
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7466 км
 • Работно време: Пон - Пет од 05:00 до 21:00 • Саб од 05:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Директорката на МЕПСО, Ева Шуклева вели дека е согласна, дека во државата постои социјална категорија на луѓе, на кои тешко ќе им падне поскапувањето на цената ...
сите 24 | | | веќе видена

Во врска со одлуката на Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ), донесена на 22 октомври 2020 година, за ...
сите 57 | | | веќе видена

Висината на директните странски инвестиции (ДСИ) во светот во првото полугодие се намалиле за 49 отсто, споредено со истиот период лани. Причината за тоа се ...
сите 105 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи