Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Киосци, трафики и тобако
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Колонијали во Струга


Алинд


 • Адреса: с.Франгово
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алс секо


 • Адреса: Јабланица 9
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:30 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Амер


 • Адреса: с.Лабуништа
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 18:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Анамарија


 • Адреса: с.Подгорци
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ана Марија


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Анеса


 • Адреса: с.Калишта
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 16:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ане Марија


 • Адреса: с.Подгорци
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 19:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Антанта


 • Адреса: Ристо Крле б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бабуш компани


 • Адреса: с.Лабуништа
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7415 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бабуш Компани


 • Адреса: Димитар Влахов 60-а
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Батко


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7416 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бени-Маркет


 • Адреса: с.Велешта б.б.
 • Место: Струга

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бибе


 • Адреса: Кеј 8-ми Ноември б.б.
 • Место: Струга

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вал-Ком


 • Адреса: с.Калишта
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вишко


 • Адреса: Ристо Крле б.б.
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 19:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоџо


 • Адреса: Пролетерски Бригади 13
 • Место: Струга
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Нед од 09:00 до 23:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Даф


 • Адреса: с.Вевчани
 • Место: Струга

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Делфи


 • Адреса: с.Подгорци
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 19:00
 • Пауза: Пон - Пет од 12:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елмазоски


 • Адреса: с.Подгорци
 • Место: Струга

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Емили комерц


 • Адреса: с.Радожда
 • Место: Струга
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Народната банка склучи договор за соработка со Европската централна банка (ЕЦБ) во сферата на заштитата на банкнотите во евра од фалсификување. Со ова, велат ...
сите 93 | | | веќе видена

Во екот на пандемиската криза со ковид-19, социјалните нееднаквости стануваат сѐ повидливи и се соочуваме со нови предизвици. И покрај ефектите на пандемијата ...
сите 11 | | | веќе видена

Македонската банкарска асоцијација ја известува јавноста дека изминатите денови е присутна појава на објави со неточни информации за поединечни банки, коишто ...
сите 2 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи