Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Штип
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Киосци, трафики и тобако
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Колонијали во Штип


Админа


 • Адреса: Лески 27
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 16:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ајхан


 • Адреса: Косовска 209
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 17:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алвиком


 • Адреса: Трст 38
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 19:30

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алунико


 • Адреса: Борис Кидрич 51 лок.4
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00 • Саб од 10:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ал Том


 • Адреса: Енгелсова 1
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 17:00 • Нед од 09:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ал-фи


 • Адреса: с.Карбинци
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7491 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 23:00 • Саб од 08:00 до 15:30 • Нед од 08:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ал-Том


 • Адреса: Јосиф Ковачев б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:00 до 17:00 • Нед од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Барси паша


 • Адреса: Сајбие Демир 1
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:30 • Нед од 08:00 до 18:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Боби


 • Адреса: Радански Пат 132
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:30 • Нед од 09:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Болита


 • Адреса: Кирчо Демитров 25
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 13:00

Пауза: Саб 12-15ч

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

БВБ Жива


 • Адреса: Маршал Тито б.б
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 16:00 • Саб од 09:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Валтони


 • Адреса: 11-ти Октомври 2
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вањо


 • Адреса: Гоце Делчев 8
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вики


 • Адреса: Косовска 2
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Викпром


 • Адреса: Сутјеска б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Виолета


 • Адреса: с.Долни Балван
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7489 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 18:00 • Саб од 08:30 до 13:30
 • Пауза: Пон - Пет од 13:30 до 16:00

Пауза: Пон-Пет 13:30-16ч

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

В-В


 • Адреса: Борис Кидрич 16
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гм Аце


 • Адреса: Џемал Бједиќ б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7492 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 18:00

Пауза: Пон-Пет 13-16ч

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гоко-93


 • Адреса: Браќа Даневи 4-а
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 15:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гричн


 • Адреса: Тошо Арсов 32
 • Место: Штип
 • Оддалеченст: ≈7493 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:00 • Саб од 11:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Директорката на МЕПСО, Ева Шуклева вели дека е согласна, дека во државата постои социјална категорија на луѓе, на кои тешко ќе им падне поскапувањето на цената ...
сите 24 | | | веќе видена

Во врска со одлуката на Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги на Република Северна Македонија (РКЕ), донесена на 22 октомври 2020 година, за ...
сите 57 | | | веќе видена

Висината на директните странски инвестиции (ДСИ) во светот во првото полугодие се намалиле за 49 отсто, споредено со истиот период лани. Причината за тоа се ...
сите 105 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи