Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Минимаркети
 • Киосци, трафики и тобако
 • Корона вирус
 • Полициски час - достава на храна и намирници
 • Книжарници
 • Супермаркети
 • Дисконтни Центри
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Колонијали во Скопје


Авела-комерц


 • Адреса: Франклин Рузвелт 6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Агровита Мак


 • Адреса: Франклин Рузвелт 15 лок.1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7423 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Агромагнат


 • Адреса: Отокар Кершовани 46
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Агро Ели


 • Адреса: Христо Смирненски 45
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 13:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Албан ага


 • Адреса: Индира Ганди 31/107 (Шуто Оризари)
 • Место: Скопје

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алберто Маркет


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 149 лок.6
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7420 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алек


 • Адреса: бул.В.С.Бато 81-1/1
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 22:00 • Саб од 07:00 до 18:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алемарк


 • Адреса: Јани Лукровски 4-а лок.45
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7427 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алое Вера


 • Адреса: Васко Карангелески б.б.
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7427 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Алпи Комерц


 • Адреса: бул.АСНОМ 24-1/24 (АВНОЈ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7427 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 00:00 • Саб - Нед од 08:00 до 01:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Аманос


 • Адреса: Чаирска 85-а
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 09:00 до 00:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Андар Компани


 • Адреса: Христо Татарчев б.б. (Сава Ковачевиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7427 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 21:00 • Нед од 10:00 до 18:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Асстор лтд


 • Адреса: Светиниколска 42
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7426 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Астро Колор


 • Адреса: Среќко Пужалка 11
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7429 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Асура плус


 • Адреса: бул.Партизански Одреди 155 лок.5
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7420 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Атлантик-Мак Марлес


 • Адреса: ГТЦ лок.223
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7425 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00 • Саб од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бајчел риф


 • Адреса: Џон Кенеди 27/3
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бамал


 • Адреса: Ристо Шишков 40 (Димитрије Туцовиќ)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7424 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Бапка Ноќе 96


 • Адреса: Париска Комуна 2
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7430 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Барди


 • Адреса: ул.4 бр.17, с.Бардовци
 • Место: Скопје
 • Оддалеченст: ≈7419 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

„Вистински дела на љубезност“ објавија дека изминатата недела имале можност да добијат донација од група на млади луѓе кои преку иницијативата #Ways2Help во ...
сите 3 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи