Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Охрид
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Колонијали во Охрид

АБВГДЃЕЖЗЅИЈКЛЉМНЊОПРСТЌУФХЦЧЏШ

Агро Ели


 • Адреса: Ристо Чадо б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 21:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Видобишта


 • Адреса: 1-ва Македонска ударна бригада б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Вики-Анроси


 • Адреса: Гоце Делчев 169
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 23:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Гобекс


 • Адреса: Рашанец, с.Лескоец 74
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:30 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Грандис трејд


 • Адреса: Железничка 16
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дебој инжинеринг


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 8
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Де Марко Маркет


 • Адреса: Карпош Војвода 39 Кул.1
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Дико комерц


 • Адреса: Илинденска, с.Велгошти б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Динекс


 • Адреса: Гоце Делчев 116
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Нед од 08:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Заум пром


 • Адреса: Јане Сандански 16
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 00:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Јованоски Холдинг-Ана


 • Адреса: Мирче Ацев 33-а-1/18
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 00:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Камбур


 • Адреса: Гоце Делчев 219
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Канди


 • Адреса: бул.Туристичка
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Киском


 • Адреса: Момчило Јорданоски 245
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кли-ка комерц


 • Адреса: Дејан Војвода 152
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7865 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Коала


 • Адреса: с.Мешеишта
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7856 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 21:00 • Саб од 08:30 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Компани Велјановски


 • Адреса: Богомилска б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кошишта


 • Адреса: Јане Сандански 47
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7867 км

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Лебед


 • Адреса: Даме Груев б.б.
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7866 км
 • Работно време: Пон - Нед од 07:00 до 22:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Мак-стар


 • Адреса: Радојца Новичиќ 272
 • Место: Охрид
 • Оддалеченст: ≈7864 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Нед од 07:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Во време на памндемија и економска неизвесност, Капитал Банка продолжува да расте и да ја зацврстува капиталната структура. Банката во овој период е во ...
сите 62 | | | веќе видена

Колку скапи се навистина, колкави се каматите кои ги наплатуваат и како се однесуваат кон клиентите. Финансиските друштва земаат се поголем примат во ...
сите 19 | | | веќе видена

Тимот на Фондот за иновации и технолошки развој (ФИТР), за првпат одржа консултативна средба со странските донатори, за планираните активности во новата ...
сите 38 | | | веќе видена
 

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи