Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Кратово
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Колонијали во Кратово

Дармис


 • Адреса: Св.Ѓорѓи Кратовски б.б.
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈7470 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00 • Саб од 08:00 до 20:00
 • Пауза: Пон - Саб од 12:00 до 19:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ѓак Комерц


 • Адреса: Павел Шатев 8
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈7470 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 20:00 • Нед од 07:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Зоки и Тони


 • Адреса: Гоце Делчев б.б.
 • Место: Кратово

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Инфоселл


 • Адреса: Гоце Делчев 15
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈7470 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 21:00 • Саб од 08:30 до 16:30

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Кики-ДТ


 • Адреса: с.Шлегово
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈7469 км
 • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 20:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Марса Пром


 • Адреса: Јосиф Даскалов 24
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈7470 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00 • Саб - Нед од 08:00 до 13:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Осоговка


 • Адреса: Мирче Ацев 8
 • Место: Кратово
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 20:00 • Нед од 07:00 до 19:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Пае


 • Адреса: с.Шлегово
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈7469 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00 • Нед од 09:00 до 17:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Роберт-Дац


 • Адреса: Павел Шатев б.б.
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈7470 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 22:00 • Нед од 06:00 до 14:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Стеф-Сим


 • Адреса: Цветко Тонев 3-а
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈7470 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Страцин Промет


 • Адреса: Јосиф Даскалов 75
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈7470 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 20:00 • Саб од 07:00 до 18:00 • Нед од 08:00 до 12:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Франце


 • Адреса: Јосиф Даскалов 52
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈7470 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:30 до 21:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Шајка пром


 • Адреса: Гоце Делчев 1
 • Место: Кратово
 • Оддалеченст: ≈7470 км
 • Работно време: Пон - Саб од 06:00 до 21:00 • Нед од 08:00 до 20:00

Дејности:

минимаркети

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

Пад од 4,1 отсто во 2020 година, поголем од претходната проекција, и раст на јавниот долг, кој најверојатно ќе надмине 61 процент од бруто-домашниот производ ...
сите 78 | | | веќе видена

Народната банка склучи договор за соработка со Европската централна банка (ЕЦБ) во сферата на заштитата на банкнотите во евра од фалсификување. Со ова, велат ...
сите 93 | | | веќе видена

Во екот на пандемиската криза со ковид-19, социјалните нееднаквости стануваат сѐ повидливи и се соочуваме со нови предизвици. И покрај ефектите на пандемијата ...
сите 11 | | | веќе видена

Македонската банкарска асоцијација ја известува јавноста дека изминатите денови е присутна појава на објави со неточни информации за поединечни банки, коишто ...
сите 2 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи