Колбико-инженеринг


  • Адреса: 9-ти Мај 13
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7851 км
  • Локација: до Иранска Амбасада

  • Телефон 2: 02 3209098
  • Факс: 02 3238906
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00Фото и видео галерија

- Проектирање
- Градежништво
- Инженеринг
- Продажба на станови

ВАШИОТ ДОМ Е КАЈ НАС!
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи