Кодинг Горска


  • Адреса: Шарпланинска 4, Новоселски Пат
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7419 км
  • Локација: Даме Груев (нас. Ново Село)

  • Телефон 2: 02 8201159
  • Факс: 02 2032367
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 15:30Слика од локација
Слика од локација
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи