Радиус (100км)

Кодинг-Галери Рока

Работиме 6 дена во неделатаWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 149
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7847 км
  • Локација: Порта Влае

  • Телефон 2: 02 2032345,2045181
  • Факс: 02 2050370
  • Работно време: Пон - Саб од 09:00 до 15:00Фото и видео галерија

Кодинг 2 е компанија која со својата успешна работа и соработка со голем број странски компании успеа да опстане на овие простори повеќе од 15 години. Со нашата основна дејност “ трговија на водоводни и канализациони материјали “ успеавме да ја зацврстиме нашата позиција и да делуваме на овие простори доста ефективно и ефикасно, се со цел да им обезбедиме на нашите клиенти голем избор на водоводни и канализациони материјли.

Располагаме со простор од над 4000 м2 надворешен простор и 1000 м2 внатрешен (магацински простор), а тоа е повеќе од доволно за да складираме и обезбедиме безбедно чување на нашите материјали .

Пред три години е отворен и нашиот ББК Маркет, стациониран во Порта Влае, како одговор на потребите на потошувачите и пазарот, веќе три години функционираме добро со тенденција на ширење и одговорни сме за задоволството на нашите потрошувачи. Со нашите 400 м2 изложбен салон и 200 м2 магацински простори може да се најде се што е потребно за вашата бања.
повеќе

Постови

ROCA | THE GAP

Koding Gallery - Skopje www.koding2.mk

ROCA THE GAP

https://www.youtube.com/watch?v=2VgJY5jm-qo=
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Зашто логинот
Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи