Радиус (100км)

Кодинг-Галери Рока


  • Адреса: бул.Партизански Одреди 149
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈9153 км
  • Локација: Порта Влае
Фото и видео галерија

Кодинг 2 е компанија која со својата успешна работа и соработка со голем број странски компании успеа да опстане на овие простори повеќе од 15 години. Со нашата основна дејност “ трговија на водоводни и канализациони материјали “ успеавме да ја зацврстиме нашата позиција и да делуваме на овие простори доста ефективно и ефикасно, се со цел да им обезбедиме на нашите клиенти голем избор на водоводни и канализациони материјли.

Располагаме со простор од над 4000 м2 надворешен простор и 1000 м2 внатрешен (магацински простор), а тоа е повеќе од доволно за да складираме и обезбедиме безбедно чување на нашите материјали .

Пред три години е отворен и нашиот ББК Маркет, стациониран во Порта Влае, како одговор на потребите на потошувачите и пазарот, веќе три години функционираме добро со тенденција на ширење и одговорни сме за задоволството на нашите потрошувачи. Со нашите 400 м2 изложбен салон и 200 м2 магацински простори може да се најде се што е потребно за вашата бања.

Па посетете не .... факс/тел : +389 2 2050370
е-mail : bbkmarket@koding2.mk
повеќе

Постови

Koding Gallery

Povelete vo novootvoreniot salon na Koding 2 - Koding Gallery 02/2050370

Roca - Armani

Roca - Референтни проекти

Roca - Victoria

Koding 2

Koding2.mk-Водоводни и Канализациони Материјали

Увозници на ROCA, LAUFEN и ZOOM (Inker) Санитарија, PESTAN Pvc Cevki, CIMOS TITAN Pocinkovan Fiting, ...

Roca батерии

ББК - Маркет

ББК - Маркет Кодинг 2 е лоциран во Порта Влае. За повеќе информации јавете се на 02/20 50 370
Мапа
Купони

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи