Книговез


  • Адреса: бул.Македонски Просветители 26
  • Место: Охрид
  • Оддалеченст: ≈10735 км
  • Локација: зграда Слобода спроти Пожарната

  • Телефон 2: 075 609855
  • Работно време: Пон - Пет од 10:00 до 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Цена со ДДВ:4.000 ден.

Столче


Видете ги нашите производи на

Препорачани резултати за вашето пребарување:

Мапа

И во првите пет месеци годинава, како и претходно, најпопуларно осигурување останува да биде приватното здравствено осигурување, а најголемо добролно ...
сите 16 | | | веќе видена

На 11 јуни 2024 година се одржа редовна седница на ИО за поставеноста на монетарната политика на Народната банка, на која беа разгледани најновите податоци и ...
сите 59 | | | веќе видена

Од концесија за доделување на површини за екслоатација на руда, државата во периодот од 2018 до 2022 наплатила само 45 милиони евра. Иако компании прават ...
сите 5 | | | веќе видена

Агенцијата за супервизија на капитално финансирано пензиско осигурување (МАПАС), ја известува јавностa дека согласно закон членовите на задолжителните пензиски ...
сите 40 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи