Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Klube ping pongu по градови

Kavadar Koçanë Pehçevë Shkup Strugë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube ping pongu

A1 Arena Qendra Sportive -Boris Trajkovski


 • Adresa: bul.8 Shtatori (Revolucioni i Tetorit) 13
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7422 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

ITCM Sport Center


 • Adresa: Kozjak 37-a
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Zar-Dar/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Agro Millenium


 • Adresa: Makedonia 54
 • Vendi: Pehçevë

Kategoritë:

klube ping pongu

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gradba Promet


 • Adresa: Fronti i Sremit 12-a
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7501 км
 • Orari i punës: Ha , Mr - Enj nga 20:30 deri më 21:30

Kategoritë:

klube ping pongu

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

KoçanëKategoritë:

klube ping pongu

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

StrugaKategoritë:

klube ping pongu

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Нa глобалните пазари вредноста на доларот во однос на кошницата валути драстично падна минатата недела, откако претседателот на американската централна банка ...
сите 118 | | | веќе видена

Домаќинствата за 16,32 проценти ја намалиле потрошувачката на електрична енергија во скапа (висока) тарифа откако се воведени блок тарифите, покажуваат ...
сите 63 | | | веќе видена

Потрошувачи кои добиваат фактурата во хартиена форма да ја искористат можноста за добивање на е-фактура затоа што е најсигурен, најбрз и најекономичен начин на ...
сите 134 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj