Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Veles
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Klube hendbolli
 • Hendboll - shkolla
Повеќе филтриПомалку филтри

Klube hendbolli по градови

Kavadar Koçanë Manastir Shkup Veles

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube hendbolli

Klubi i Hendbollit-RK ProletKategoritë:

klube hendbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Metalurg


 • Adresa: Jani Llukrovski 6
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7427 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 14:00 deri më 17:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

VardarKategoritë:

klube hendbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Borec


 • Adresa: Andon Shurkov 8/61
 • Vendi: Veles

Kategoritë:

klube hendbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Mladinec


 • Adresa: Nikolla Karev 17
 • Vendi: Koçanë
 • Distanca: ≈7496 км

Kategoritë:

klube hendbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Pelister (femra)


 • Adresa: Shën Kliment Ohridski 21
 • Vendi: Manastir

Kategoritë:

klube hendbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

RK Bisinov


 • Adresa: Andon Shurkov 8/61
 • Vendi: Veles

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Tikvesh


 • Adresa: Bulevardi perëndimor 1
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈7500 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 19:00 deri më 21:00

Kategoritë:

klube hendbolli

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Владата утре на седница ќе ги разгледува двете законски решенија кои се однесуваат на најавеното намалување на ДДВ на електричната енергија и воведувањето ...
сите 258 | | | веќе видена

Време зa читање: 2 минути Кинеската централна банка испрати известување до финансиските институции на земјата упатувајќи ги да престанат да се занимаваат со ...
сите 27 | | | веќе видена

Најодговорно тврдам дека поскапувањето побарано од енергетските компании нема да биде прифатено и Регулаторната комисија за енергетика ќе си прави анализи врз ...
сите 45 | | | веќе видена

Лина Ѓорческа, најдобрата македонска тенисерка, во следните 10 години за себе гледа светла иднина и многубројни освоени светски турнири. Во новото видео од ...
сите 8 | | | веќе видена

Машката популација има полесен пристап до финансиите. Четириесет и пет отсто од вкупниот број индивидуални кредитокорисници се жени, додека 55 отсто се мажи, а ...
сите 58 | | | веќе видена

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj