Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Klube boksi по градови

Kumanovë Shkup Stip

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Klube boksi

Univerzallci


 • Adresa: Kosturski Heroi 23 (29 Nëntori)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7851 км
 • Orari i punës: Ha - Mr , Pr nga 21:00 deri më 22:30

Bargalla


 • Adresa: Vasill Gllavinov p.n.
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈7920 км

Kategoritë:

klube boksi

Fajter-ilerizh


 • Adresa: Sava Kovaçeviq 13
 • Vendi: Kumanovë
 • Distanca: ≈7861 км

Kategoritë:

klube boksi

ZvezdiKategoritë:

klube boksi

Mapa

До крајот на октомври се очекува да се знае колку ќе изнесува минималната плата. Сител дознава дека Владата и Синдикатот притискаат да изнесува 14 илјади ...
сите 136 | | | веќе видена

Пограничните региони помеѓу Македонија и Бугарија максимално ги користат можностите за реализација на заеднички проекти. Соработката континуирано се подобрува ...
сите 8 | | | веќе видена

се за покривање на доспеан долг од претходно издадени државни хартии од вредност, додека другата половина од парите ќе бидат за сервисирање на буџетските ...
сите 7 | | | веќе видена

Со влезот во ЕУ нема да има забрана за садење на тутунот, но ќе мора оваа земоделска гранка да се реформира согласно европската регулатива. Ова го велат од ...
| | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи