КЛС


  • Адреса: нас.Карпош
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7423 км
  • Локација: Центар за странски јазици


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1385109623_38.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

За првпат во Македонија, компанија која ќе се погрижи за беспрекорна несекојдневна атмосфера за вашата свадбена прослава, со помош на специјалните светлосни ефекти, фотографија, видео, звук и секако целосна и комплетна организација на вашата прослава.

tel: 078 257 734
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи