Клипинг Скопје


  • Адреса: Христо Татарчев 1 лам.3/1-6 (Сава Ковачевиќ)
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км
  • Локација: Кисела Вода

  • Факс: 02 2772616
  • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00Мапа

Просечната нето плата исплатена по вработен во декември 2019 година изнесува 26.836 денари, објави Државниот завод за статистика. А пред да дојде на власт, ...
сите 43 | | | веќе видена

Цената на нафтата на светскиот пазар е во пад за повеќе од два проценти, бидејќи инвеститорите се плашат од влијанието на епидемијата на вирусот корона врз ...
сите 20 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи