Клинтек

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Партизански Одреди 62 лок. 9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10684 км
  • Локација: кај Уни Банка и Комерцијална банка, Лептокарија


//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1539079236_61.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

КЛИНТЕК ДООЕЛ од Скопје е овластен застапник на германската компанија Kärcher. На овој начин комплетниот асортиман на Kärcher машини, опрема и средства за чистење е достапен и на цела територијата на Република Македонија.

Семејната компанија Kärcher денес е светски водечки снабдувач на ефикасни технологии за чистење. Kärcher прави разлика преку врвни перформанси, иновации и квалитет. Чистењето за Kärcher е интерес и страст, одговорност за луѓето, културата и животната средина.

Ориентирани кон клиентите, ние од КЛИНТЕК, за приватни и професионални корисници нудиме: Karcher машини и уреди, инструкции за ракување, демонстрација, услуги за брза и компетентна поддршка во случај на било какво прашање и било каков проблем.
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи