Клин Дом


  • Адреса: Димо Хаџи Димов 21
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7426 км

  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1615891419_9.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Клин дом врши генерално чистење на деловен и станбен простор, комплетно чистење и тековно одржување, хемиско перење на вариолајт, зебра и роло завеси.

Вашите домови и канцеларии сеуште ги работиме со производите на FROSH
- Вашите подови и стакла со SR15,
- Вашите купатита со SANET TASONIL,
- Вашите дрвени подови со TAMBER LAMITAN
- На крајот (Фајнл тач) дезинфицираме со АPESON COMBO DR
.....и сите останати видови на површини ги работиме со средства од програмата на FROSH

* ГЕНЕРАЛКИ НА СТАНОВИ ПРЕД ВСЕЛУВАЊЕ /ВСЕЛЕНИ
* ТЕКОВНО ОДРЖУВАЊЕ НА СТАНОВИ И КАНЦЕЛАРИИ
* МАШИНСКО ДЛАБИНСКО ПЕРЕЊЕ НА ГАРНИТУРИ / ТЕПИСОНИ / СТОЛИЦИ

Чистење на бетонски подови
- Машинско чистење на сите видови меки и тврди подови, магацини, хангари, станбени објекти
- Разликата Вие направете ја

После нас НИШТО не е исто...СЕ Е ЧИСТО
"Задоволството на нашите клиенти е нашиот најголем успех"


повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи