Кликер Маркетинг

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: Димитар Беровски 9
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈10685 км
  • Локација: Црниче

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1486024407_39.png?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

Кликер Маркетинг е агенција која на своите клиенти им нуди комплетен маркетинг сервис. Предизвикајте нѐ и очекувајте оригинални решенија за вашиот бренд, кампања, проект или компанија.

Секогаш подготвени за креирање креативни концепти, дизајнирање на бренд идентитет и амбалажа, стратешко планирање, поставување на комуникациски и ПР стратегии. Со дигиталниот маркетинг и развој и имплементација на оригинални веб страници, ја дополнуваме сликата на вашите брендови. А она со што почнавме и сѐ уште сме најдобри е организирање на BTL активности, настани, конференции и обуки.

Нашиот најголем предизвик е креирање нови искуства и квалитети кои ќе допрат до вашите потрошувачи, корисници, клиенти.... Ве чекаме со нов предизвик на www.kliker.mk

Кликер Маректинг го издава и единственото B2B списание за FMCG бизнис-секторот во Македонија – InStore (www.instore.mk) и го организира препознатливиот FMCG Summit (www.fmcg-summit.mk)
И 3Д-скенирањето е дел од нашата понуда. Тоа е одлична алатка за поефективно маркетиншко презентирање на голем број објекти и бизниси. Ѕирнете за што се работи на www.virtuelnarealnost.mk

Ве очекуваме. ☺
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи