Класик 15-167


  • Адреса: Партизански Одреди 171-Б 1/7
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7846 км
  • Локација: Ѓорче Петров 1
Релативно лоша година за градежните компании, речиси сите имаат намален обем на работа и драстично скастрен профит. На производителите на градежни материјали ...
сите 22 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи