Китка


 • Адреса: с.Истибања б.б.
 • Место: Виница
 • Оддалеченст: ≈7501 км
 • Локација: во Културен дом


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Мапа

  Цените на нафтата на светскиот пазар денес се во пад, поради загриженоста дека новиот бран на коронавирус може да го отежни заздравувањето на глобалната ...
  сите 5 | | | веќе видена

  Стопанска банка АД – Скопје ги информира своите клиенти дека на 04.08.2020 (денес), изврши процесирање на паричните средства за социјална и детска заштита, ...
  сите 61 | | | веќе видена

  Голем дел од германските компании ја предупредија Владата дека без работниците од Западен Балкан нема да можат да опстојат бидејќи, како што наведуваат во дел ...
  сите 12 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи