Пребарувањето е оптимизирано за Shkup

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Stip
 • Strumicë
 • Manastir
 • Ohër
Повеќе филтриПомалку филтри

Kisha krishtere dhe të tjera по градови

Kavadar Makedonski Brod Manastir Ohër Prilep Shkup Stip Strumicë

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Kisha krishtere dhe të tjera

Evangelska crkva Aerodrom


 • Adresa: rr.1613 nr.11
 • Vendi: Shkup

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kisha Evangjeliste në Republikën e Maqedonisë


 • Adresa: Frakllin Ruzvellt 16
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Ma , Mr , Pr - Sh nga 09:00 deri më 16:00 • Enj nga 18:30 deri më 20:00 • D nga 10:30 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kisha Evangjeliste-Metodiste/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kisha Krishtere Adventiste


 • Adresa: Petar Pop Arsov 25
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈10683 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kisha Krishtere Baptistike-Radosna Vest/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kisha e Krishtere Adventiste në RM/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Evangellska crkva


 • Adresa: Pirinska 35
 • Vendi: Stip
 • Distanca: ≈10743 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00 • D nga 18:00 deri më 20:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kisha Bozhja e RM/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kisha Evangjeliste/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kisha Evangjeliste Metodistike, Qarku i Strumicës, Velusas, Koçanit/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kisha Evangjeliste-Metodiste/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kisha Krishtere Adventike/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kisha Krishtere Adventiste


 • Adresa: Kirili dhe Metodij 7
 • Vendi: Kavadar
 • Distanca: ≈10763 км
 • Orari i punës: Ha - Enj , Pr , D nga 08:00 deri më 10:00 • Sh nga 09:00 deri më 12:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Bogorodica


 • Adresa: Illija Igeskivetan 1
 • Vendi: Makedonski Brod
 • Distanca: ≈10719 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Gjorgji/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Jovan Krtistell/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Petka/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Talalej/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Shën Troica/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Siloam


 • Adresa: Metodi Mitevski Brico 3
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈10792 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Гувернерката на Народната банка, Анита Ангеловска-Бежоска и заменик-министерот за финансии, Филип Николоски, ја предводат нашата делегација, којашто учествува ...
сите 64 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj