Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Киосци, трафики и тобако во Велес

Ал-Го


 • Адреса: Благој Ѓорев 181-a
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 20:00 • Саб од 09:00 до 14:00
 • Пауза: Пон - Пет од 13:00 до 17:00

Браво Нутс


 • Адреса: Илинденска 1
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 23:00

Бране мед


 • Адреса: Борис Трајковски б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Нед од 05:30 до 02:00

Гига


 • Адреса: Благој Ѓорев 104
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Пет од 07:00 до 21:00 • Саб од 09:00 до 15:00

Дависа Мицев


 • Адреса: Петре Прличко 14
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 19:30

Деби


 • Адреса: Димитар Влахов б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00 • Нед од 08:00 до 14:00

Ива


 • Адреса: Белградска б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Нед од 06:00 до 22:00

Игнови


 • Адреса: Коле Неделковски б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 21:00

Јосе


 • Адреса: Благој Ѓорев б.б.
 • Место: Велес
 • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 00:00 • Нед од 10:00 до 14:00

Кај Фонтана


 • Адреса: 8-ми Септември б.б. (Маршал Тито)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 22:00 • Саб од 09:00 до 19:00

Лале Комерц 96


 • Адреса: Александар Македонски б.б. (Маршал Тито), с.Градско
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7913 км
 • Работно време: Пон - Саб од 07:00 до 22:00 • Нед од 07:00 до 23:00

Лото 77


 • Адреса: Благој Ѓорев б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Саб од 08:30 до 00:30 • Нед од 14:00 до 23:00

Марко


 • Адреса: Димитар Влахов 17
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 23:00 • Саб од 10:00 до 22:00

Пека Промет


 • Адреса: Борис Трајковски б.б. (Ленинова)
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7892 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 22:30 • Саб од 08:30 до 00:00

Снупи 98


 • Адреса: Петре Прличков б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7894 км
 • Работно време: Пон - Нед од 05:00 до 20:00

Тројка Трејд


 • Адреса: Благој Ѓорев б.б.
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈7893 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 23:00 • Саб од 08:00 до 22:00

Мапа

Владата денес ќе се задолжува за нови 61,7 милиони евра. На официјалната страна на Народна Банка на Република Македонија објавена е аукција на државни хартии ...
сите 19 | | | веќе видена

Фонд за иновации и технолошки развој ги презентираше инструментите за финансиска поддршка на домашните компании пред членките на Македонската банкарска ...
сите 63 | | | веќе видена

Како Влада ќе продолжиме посветено да работиме на унапредување на патната мрежа во земјава, континуирано да го поттикнуваме развојот на сите региони и ...
сите 43 | | | веќе видена

Сите фармери кои набавиле пчелни матици, нерези или назимки од 1 јануари до 30 септември годинава, од денеска ќе можат да поднесуваат барања за финансиска ...
сите 11 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинка


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи