Кинотека на Република Северна Македонија


  • Адреса: Никола Русински 1
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7422 км
  • Локација: Во близина на библиотека другарче
Мапа

Претседателот на Владата на Република Северна Македонија Оливер Спасовски денеска присуствуваше на свеченоста за одбележување на 98-годишнината од работењето ...
сите 36 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи