Кимко


  • Адреса: Доне Божинов 29
  • Место: Куманово
  • Оддалеченст: ≈7862 км
  • Локација: Накај автобуска станица од лева страна

  • Факс: 031 418165
  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00
    Саб од 08:00 до 13:00Мапа

НБРСМ ги објави статистичките показатели за финансиските текови за четвртиот квартал од годината која измина со аспект на движењата кај останатите финансиски ...
сите 43 | | | веќе видена

Министерката без ресор задолжена за странски инвестиции Зорица Апостолска присуствуваше на македонско – бугарски бизнис форум во Куманово на кој изрази ...
сите 36 | | | веќе видена

Приватниот сектор е и треба да биде двигател на економскиот раст во земјава. Затоа економските политики се во насока на поддршка на развој на конкурентноста на ...
сите 29 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи