Киел Македонија

ПаркингДостапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

 • Адреса: ул.101 б.б., Желино
 • Место: Тетово
 • Оддалеченст: ≈7828 км


  /sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


  Слика од локација
  Слика од локација
  Мапа

  Претседателот на Синдикатот за образование, наука и култура Јаким Неделков, вели дека според закон, со зголемување на минималната плата треба да се зголемат и ...
  сите 51 | | | веќе видена

  Нема да има никакви измени во цената на парното греење. Иако топланите Исток и Запад на Топлификација одат во рацете на Чифлиганец, од Регулаторната комисија ...
  сите 38 | | | веќе видена

  Регулаторна комисија за енергетика и водни услуги (РКЕ) отпочна со постапки за одземање на лиценци на двајца снабдувачи на електрична енергија. Од таму ...
  сите 63 | | | веќе видена

  Логирај се на Златна Книга

  Корисничко имеЛозинка  Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи