Ки-ем


  • Адреса: Борис Трајковски (Првомајска) 21
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7854 км
  • Локација: после Тинекс во К.вода

  • Телефон 2: 02 2700213
  • Факс: 02 2779060
  • Работно време: Пон - Пет од 08:30 до 16:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Владата утре се очекува да ја разгледува новата цена на струјата која ЕСМ треба да ја предложи на владина седница. Се прават последните пресметки – колкаво ќе ...
сите 162 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи