Кет кетеринг

Работиме 6 дена во неделатаДостава

  • Адреса: Никола Парапунов б.б.
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7848 км
Дејности:

кетеринг


  • Телефон 2: 075 252755
  • Работно време: Пон - Саб од 08:00 до 20:00

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/16b2a57383a817e2db12b698c8d37636.jpg?t=true&w=300&h=300


Фото и видео галерија

КЕТ КЕТЕРИНГ нуди најразлични видови на кетеринг прилагоден според вашите потреби и барања.

Организираме:
• Коктел кетеринг (корпоративен, семинари)
• Приватен кетеринг (приватни забави, родендени, матурски, веридби, слави, свадби..)
• Детски кетеринг (игротеки и детски родендени)
• Училишен кетеринг
• Кетеринг за хотелски потреби (ручек,вечера)
• Кетеринг за фирми (градежни работници по локација, во канцеларии и производствени погони)
• Филмски кетеринг низ локаци во РМ

Дополнително нудиме и:
• Комплетна опрема за 100 лица со седење во затворен простор
• комплет опрема за 100 лица со седење на отворено,
• Пластични столици, масиповеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи