Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Велес
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Керамика - производи
 • Плочки
 • Санитарии
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

Керамика - производи во Велес

Димекс инженеринг


 • Адреса: Солунска 2-а
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10726 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Димекс керамика


 • Адреса: Вардарска 76
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10725 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елита-три


 • Адреса: Нада Бутникошарева 32
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км
 • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:30 • Саб од 10:00 до 15:00 • Нед од 09:00 до 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Елса-Ес


 • Адреса: Академик Пенчо Давчев (Скопски Пат) 200
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10723 км

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Енмон


 • Адреса: Оливер Китановски (Прва комуна) 119
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10723 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00 • Саб од 08:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Керамичар


 • Адреса: 8-ми Септември (Маршал Тито) 204
 • Место: Велес
 • Оддалеченст: ≈10727 км
 • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 16:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Мапа

„Воопшто не е изненадување што ДПМНЕ е против новиот 9-ти пакет антикризни мерки со кој 662 милиони евра завршуваат кај граѓаните, пензионерите, учениците, ...
сите 170 | | | веќе видена

Полската национална авиокомпанија ЛОТ следното лето ќе воспостави сезонска линија на релацијата Варшава – Охрид. Од 24 јуни до 23 септември секој понеделник ќе ...
сите 18 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи