Пребарувањето е оптимизирано за Tetovë

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Shkup
 • Prilep
 • Manastir
 • Veles
 • Tetovë
 • Kërçovë
 • Ohër
 • Shën Nikollë
 • Kavadar
 • Gostivar
 • Kumanovë
 • Strugë
Повеќе филтриПомалку филтри

Филтер по дејности

 • Këpucarë
 • Çelëspunues
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето...

Këpucarë

Ekspres


 • Adresa: M.T.Zhivkovi 54
 • Vendi: Manastir

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekspres Çevli


 • Adresa: Vero 2, Taftalixhe
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7423 км

Kategoritë:

këpucarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ekspres Çevli-Vero centar


 • Adresa: Bul.Koço Racin p.n. QT Vero Qendër
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7426 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 10:00 deri më 22:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Elegant


 • Adresa: Jane Sandanski p.n.
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 20:00

Kategoritë:

këpucarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Fute


 • Adresa: Marshall Tito 93
 • Vendi: Mavrovë
 • Distanca: ≈7502 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 17:00 • Sh nga 09:00 deri më 15:00

Kategoritë:

këpucarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Gish


 • Adresa: Marshall Tito p.n.
 • Vendi: Vinicë
 • Distanca: ≈7504 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Sh nga 14:00 deri më 16:00

Kategoritë:

këpucarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Guta


 • Adresa: Boris Sarafov p.n. (4 Korriku)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7418 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 18:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 15:00

Kategoritë:

këpucarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Hempromak


 • Adresa: Boris Trajkovski p.n. (Prvomajska)
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7432 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 16:00

Kompania HEMPROMAK merret me shitjen me shumicë të gomave prej gome dhe PVC, pllaka gome teknike dhe dyshemeje, prodhime të lëndëve të para.

//1050864291.rsc.cdn77.org/sites/zk/docs/trans{mk}logo_1509541893_69.gif?t=true&w=300&h=300

Hepi


 • Adresa: Goce Dellçev p.n.
 • Vendi: Strumicë
 • Distanca: ≈7543 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 19:00 • Sh nga 09:00 deri më 16:00

Kategoritë:

këpucarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Igor Klepa


 • Adresa: 11 Tetori p.n.
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7465 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 08:00 deri më 20:00

Kategoritë:

këpucarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Ilo


 • Adresa: Joska Jordanoski 10
 • Vendi: Prilep
 • Distanca: ≈7475 км

Kategoritë:

këpucarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Istoçno drvo


 • Adresa: Car Samoil 22
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - D nga 10:00 deri më 13:00

Kategoritë:

këpucarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kaj Sashe


 • Adresa: Dimitar Vllahov 18 lok.3-a
 • Vendi: Ohër
 • Distanca: ≈7439 км
 • Orari i punës: Ha - Sh nga 09:00 deri më 21:00

Kategoritë:

këpucarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kanzo 2


 • Adresa: Ohridska p.n.
 • Vendi: Kërçovë
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

këpucarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kire


 • Adresa: Sllobodan Mitrov Danko 88-a
 • Vendi: Gjevgjeli
 • Distanca: ≈7553 км

Kategoritë:

këpucarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kllema


 • Adresa: 8 Shtatori p.n. (Marshall Tito)
 • Vendi: Veles
 • Distanca: ≈7466 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 07:00 deri më 20:00 • Sh nga 08:00 deri më 19:00
 • Пауза: Ha - Pr nga 12:00 deri më 15:00

Kategoritë:

këpucarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Koki


 • Adresa: Brigadat Proletare p.n.
 • Vendi: Strugë
 • Distanca: ≈7426 км

Kategoritë:

këpucarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Kole


 • Adresa: Vasil Gjorgov 21 lok.3
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7424 км

Kategoritë:

këpucarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Këpucar Mite


 • Adresa: Gjorgje Andreeviq Kun 38-b
 • Vendi: Shkup
 • Distanca: ≈7429 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 09:00 deri më 20:00 • Sh nga 09:00 deri më 17:00

Kategoritë:

këpucarë

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png

Këpucar Vangel dhe çelës punues Silka


 • Adresa: Ivan Millutinoviq p.n.
 • Vendi: Manastir
 • Distanca: ≈7480 км
 • Orari i punës: Ha - Pr nga 08:00 deri më 18:00 • Sh nga 08:00 deri më 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png
Mapa

Цената на бензинот ЕУРОСУПЕР БС-95 од ноќеска на полноќ се намалува за половина денар, а Екстра лесното масло за домаќинство (ЕЛ-1) поскапува за половина денар ...
сите 43 | | | веќе видена

Кризата предизвикана од коронавирусот во светот „укинува“ 400 милиони работни места. Најпогодени се Северна, Централна и Јужна Америка со намалување од 18,3 ...
сите 13 | | | веќе видена

Активните програми и мерки за вработување и во услови на криза им овозможуваат на компаниите полесно да ангажираат работници. Пазарот на труд функционира и ...
сите 112 | | | веќе видена
 

Hyni në Librin e Artë

Emri i përdoruesitFjalëkalimPerdorues i ri? | Keni harruar fjalëkalimin tuaj? | Anuloj