Радиус (100км)

Пребарувањето е оптимизирано за Тетово

Подредување по

 • Термин
 • Растојание
 • Популарност
 • Рејтинг

Филтер по градови

 • Скопје
 • Струга
Повеќе филтриПомалку филтри

Радиус (100км)

За пребарувањето:

Казнено-поправни домови

Затвор-Тетово


 • Адреса: Цветан Димов 5
 • Место: Тетово
 • Оддалеченост: ≈9129 км

Затвор-Битола


 • Адреса: Девеани 25
 • Место: Битола
 • Оддалеченост: ≈9227 км

Затвор-Гевгелија


 • Адреса: Топлик б.б.
 • Место: Гевгелија
 • Оддалеченост: ≈9286 км

Затвор-Куманово


 • Адреса: с.Кшање
 • Место: Куманово

Затвор-Прилеп


 • Адреса: Крушевски пат б.б.
 • Место: Прилеп
 • Оддалеченост: ≈9214 км

Затвор-Струмица


 • Адреса: Цветан Димов 74
 • Место: Струмица
 • Оддалеченост: ≈9270 км

Казнено поправен дом


 • Адреса: с.Заграчани
 • Место: Струга
 • Оддалеченост: ≈9176 км

Казнено Поправен Дом-Штип


 • Адреса: 6-ти Километар-Радовишки Пат б.б.
 • Место: Штип
 • Оддалеченост: ≈9222 км

КПУ затвор Скопје


 • Адреса: Индира Ганди 11 (Шуто Оризари)
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9154 км

КПУ-Општински затвор


 • Адреса: нас.Теферич
 • Место: Струга
 • Оддалеченост: ≈9176 км

К.П.У.Идризово


 • Адреса: с.Идризово
 • Место: Скопје
 • Оддалеченост: ≈9168 км

Општински затвор-Охрид


 • Адреса: бул.Македонски Просветители 23
 • Место: Охрид
 • Оддалеченост: ≈9190 км

Општински Затвор


 • Адреса: с.Долно Оризари
 • Место: Велес
 • Оддалеченост: ≈9201 км

 БИЗНИС

Доделени нови грантови од по 3.000 евра за отворање на бизниси. Неповратни средства за основање на своја фирма добија невработени лица од повеќе градови. Овие ...
сите 26 | | | веќе видена

Владата бара од домашните кредитори нов заем. Вкупно 10,8 милиони евра утре планира да ги обезбеди преку аукција на државни хартии од вредност. Дел од парите ...
сите 14 | | | веќе видена

Дијалог, транспарентност и отчетност од здружението за авторски и музички права кое наплаќа користење на авторска музика, побара денеска бизнис заедницата. ...
сите 21 | | | веќе видена

next
Daily.MK

Логирај се на Златна Книга

Логираните корисници користат бенефити од купони за попуст, контакт со бизниси, листа на омилени места, коментари, оцени и друго.

Корисничко име:Лозинка:


Нов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи