Катарина Каракашев Кацарска-Словенечки, Српски, Хрватски

Достапен интернетWi-Fi ЗонаКлиматизирано

  • Адреса: бул.Јане Сандански 62-1/3
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7855 км

  • Работно време: Пон - Пет од 08:00 до 20:00Овластен судски преведувач Катарина Каракашев Кацарска.

Вршам судски преводи за следниве јазици:
- Словенечки
- Српски
- Хрватски

Дополнителни услуги:
- Стручни преводи од повеќе области за: словенечки, српски, хрватски и англиски
- Часови за деца и возрасни
- Симултани и консекутивни услуги
повеќе
Мапа

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи