Касвер-Ц


  • Адреса: бул.К.Ј.Питу, ТЦ Скопјанка 19 лок.53
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7427 км
  • Локација: ТЦ Скопјанка

  • Телефон 2: 075 432364
  • Факс: 02 2402876
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Препорачани резултати за вашето пребарување:

Мапа

Премиерот Димитар Ковачевски и министерот за финансии Фатмир Бесими денеска на прес-конфернција го претставија новиот Концепт на даночна реформа, кој треба да ...
сите 71 | | | веќе видена

Од денеска, први Декември со одлука на владата компаниите кои вршат производство на основни прехранбени производи ќе добиваат субвенционирана електрична ...
сите 213 | | | веќе видена

Набавен е гас од „Макпетрол” за цел декември за потребите на топланите во Скопје, а за декември е потпишан и договор за користење на топлинската енергија од ...
сите 131 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи