Касвер-Ц


  • Адреса: бул.Св.Климент Охридски 19
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7424 км
  • Локација: карши поранешна Аркадија

  • Факс: 02 3131314
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 18:00
    Саб - Нед од 09:00 до 15:00

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Испораката на топлинска енергија во Скопје ќе продолжи непречено, ветува ЕСМ откако вчера објави дека за цел декември е обезбеден природен гас од „Макпетрол ...
сите 126 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи