Касвер-Ц


  • Адреса: бул.К.Ј.Питу, ТЦ Скопјанка 19 лок.53
  • Место: Скопје
  • Оддалеченст: ≈7853 км
  • Локација: ТЦ Скопјанка

  • Телефон 2: 075 432364
  • Факс: 02 2402876
  • Работно време: Пон - Пет од 09:00 до 17:00
    Саб од 09:00 до 13:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Џафедин Сулејмани од долненското село Црнилиште смета дека младите во руралните средини, не знаат за мерки и можности за вработување. Бара повеќе информираност ...
сите 9 | | | веќе видена

Според податоците на Државниот завод за статистика, во четвртото тримесечје од 2023 година, стапката на слободни работни места изнесува 1.90 %. Бројот на ...
сите 20 | | | веќе видена

Со панел за економските перспективи на Западен Балка, денеска започна 31-виот по ред бизнис форум Копаоник. На него, шефицата на канцеларијата на ММФ во ...
сите 7 | | | веќе видена

Државниот пазарен инспекторат во континуитет правеше контрола и надзори по одлуките и во текот на вчерашниот ден, рече директорот на ДПИ, Горан Трајковски. ДПИ ...
сите 147 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи