Карнокомерц


  • Адреса: Филип Втори Македонски 37 (Иван Милутиновиќ)
  • Место: Битола
  • Оддалеченст: ≈7908 км
  • Локација: бела чешма

  • Телефон 2: 047 520606
  • Работно време: Пон - Пет од 07:30 до 20:30
    Саб од 07:30 до 12:30

/sites/zk/templates/responsive/img/logo-mk-inner.png


Мапа

Почна аплицирањето за добивање субвенции за земјоделството, а крајниот рок за доставување на барањата е до 31- ви јули 2020 година, информираат од Агенцијата ...
сите 42 | | | веќе видена

Логирај се на Златна Книга

Корисничко имеЛозинкаНов корисник? | Заборавена лозинка? | Откажи